Evenementenoverzicht

Evenementen 2017

-- Geen vermeldingen --

Evenementen 2018

BegindatumEinddatumNaamOmschrijvingAanvangBlikvanger-afbeeldingDeelname
21-04-201821-04-20183e dag Voorjaarscompetitie zaterdag

Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

Thuis

 
 Tijd Afdeling 
  L.T.C. De Kalkwijck 1  Veendam 1 Heren 35+ 2e klasse afdeling 1
  L.T.C. De Kalkwijck 1  NOHN 2 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse
  L.T.C. De Kalkwijck 1  - Suthwalda 2 Gemend 35+ 2e klasse

Uit

Tijd Afdeling
Tiol 2 - LTC De Kalkwijck 1 Heren 3e klasse afdeling 2

Stadskanaal 1 LTC De Kalkwijck 2 Heren 4e klasse afdeling 5
  Wijchgelsheim 1 LTC De Kalkwijck 2  Heren 35+ 3e klasse afdeling 1
   
22-04-201822-04-20183e dag Voorjaarscompetitie zondag

Thuis

Tijd Afdeling
Aanwezig/spelen          
09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 1 -  De Bontekoe 2 Gemengd Zondag - 4e klasse 
       
       
09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 1  Winsum 1 Groen 1- Afdeling 001

Uit

Tijd  Afdeling
Aanwezig/spelen          
  GSTC 1 - LTC De Kalkwijck 2 Gemengd Zondag – 4e klasse
10:30 / 11:00 Muntendam 1  - LTC De Kalkwijck 3  Heren Zondag - 7e klasse
09:30 / 10:00 Tiolo 1 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd 11 t/m 17 2e klasse 
  Odivia-E 3 LTC De Kalkwijck 1  Groen 2 - Afdeling 007 
   
23-04-201823-04-20183e dag Voorjaarscompetitie maandag

Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 maandag Hele dag Heren dubbel 50+

Thuis

 Tijd Afdeling
Aanwezig / start        
12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 2 - Appelscha 1 1e klasse afdeling 2
12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 4 - West end 1 3e klasse afdeling 1
12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 6 - De Hunze 1 3e klasse afdeling 2

Uit

 Tijd Afdeling
Aanwezig / start        
12:30 / 13:00 Nienoord 1 - LTC De Kalkwijck 1 Hoodklasse Afdeling 1
09:30 / 10:00 Rolde 1 LTC De Kalkwijck 3  2e klasse afdeling 2
12:30 / 13:00 Musselkanaal 1 LTC De Kalkwijck 5 3e klasse afdeling 3 
Speellocatie

TC Nienoord

Sunckemalaan 2 c
9351 NK LEEK
Nederland

  • Gravel
  • Tenniskidsbaan
  • Roodzand Kunstgras
    
Speellocatie

Boerbos

Nijlanderstraat 32
9451 BM ROLDE
Nederland

    • Roodzand Kunstgras
    • Tenniskidsbaan
        
    Speellocatie

    TC M.T.C.

    Nijverheidslaan 45
    9581 EJ MUSSELKANAAL
    Nederland

      • Roodzand Kunstgras

         
      23-04-201823-04-2018ladies morning 09:00  
      23-04-201823-04-2018ladies morning 09:00  
      25-04-201825-04-2018Racket / Tos avond 19:00  
      26-04-201826-04-20184e dag Voorjaarscompetitie donderdag

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Uit

      Tijd Afdeling 
      Aanwezig / Start        
      09:00 / 09:30 Emmen 1 LTC De Kalkwijck 1 Dames dubbel 17+ Hoofdklasse
      09:00 / 09:30 Be Quick 1887 1 LTC De Kalkwijck 2 Dames dubbel 17+ 1e klasse

      Speellocatie (Emmen)

      L.T.C. Emmen

      Boermarkeweg 40
      7824 AA EMMEN
      Nederland

      • Gravel
      • Tenniskidsbaan 
                 
      Speellocatie (Be Quick 1887)

      Esserberg    

      Rijksstraatweg 16
      9752 AD HAREN GN
      Nederland

      • Gravel 
      09:30  
      26-04-201826-04-2018V&W Competitie avond
      Heren Dubbel
      Team 
      Heren 1    -   Vrij
      Heren 2  Uneswido 1  - Kalkwijck 2 Uit
      Heren 3  Oude Pekela 2 Kalkwijck 3 Uit
      Gemengd Dubbel
      Team         
      Gemengd 1 Kalkwijck 2 Kalkwijck 1 Uit
      Gemengd 2  Kalkwijck 2 Kalkwijck 1 Thuis

      19:00  
      30-04-201830-04-2018ladies morning 09:00  
      02-05-201802-05-2018Racket / Tos avond 19:00  
      05-05-201805-05-20184e dag Voorjaarscompetitie zaterdag

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Thuis

       
       Tijd Afdeling 
        L.T.C. De Kalkwijck 1 van Starkenborgh 4 Heren 3e klasse afdeling 2 
        L.T.C. De Kalkwijck 2  Tjuchem 1 Heren 4e klasse afdeling 5
        L.T.C. De Kalkwijck 2  - Mentheda 1  Heren 35+ 3e klasse afdeling 1

      Uit

      Tijd Afdeling
        Delfzijl 1 - LTC De Kalkwijck 1 Heren 35+ 2e klasse afdeling 1

      Bedum 1 LTC De Kalkwijck 1 Gemend dubbel 17+ 3e klasse
         
      06-05-201806-05-20184e dag Voorjaarscompetitie zondag

      Thuis

      Tijd Afdeling
      Aanwezig/spelen          
      09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 2 -  TAM 5 Gemengd Zondag - 4e klasse 
      11:30 / 12:00 LTC De Kalkwijck 1   Veracket 3 Heren Zondag - 7e Klasse 
      10:00 / 10:30 LTC De Kalkwijck 1  Ten Boer 1 Gemengd 11 t/m 17 2e klasse 
      09:00 / 09:30 LTC De Kalkwijck 1  Woldmeppers 1  Groen 2- Afdeling 007 

      Uit

      Tijd  Afdeling
      Aanwezig/spelen          
      0 Veracket 5 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd Zondag – 4e klasse
        Veracket 9 - LTC De Kalkwijck 3  Gemengd Zondag - 6e klasse
          -    
      0 Cream Crackers 1 LTC De Kalkwijck 1  Groen 1 - Afdeling 001 
         
      07-05-201807-05-20184e dag Voorjaarscompetitie maandag

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 maandag Hele dag Heren dubbel 50+

      Thuis

       Tijd Afdeling
      Aanwezig / start        
      12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 1 - Runa 1 Hoofdklasse afdeling 1
      12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 3 - Honni Soit 1 2e klasse afdeling 2
      12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 5 - De Stirum 3 3e klasse afdeling 3

      Uit

       Tijd Afdeling
      Aanwezig / start        
      10:30 / 11:00 Bargeres 1 - LTC De Kalkwijck 2 1e klasse Afdeling 2
        Honni Soit 2 LTC De Kalkwijck 4  1e klasse afdeling 1
      12:30 / 13:00 Veendam 2 LTC De Kalkwijck 6 3e klasse afdeling 2 

         
      07-05-201807-05-2018ladies morning 09:00  
      09-05-201809-05-2018Racket / Tos avond 19:00  
      11-05-201811-05-20184e dag Voorjaarscompetitie Vrijdagavond

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Thuis

       Tijd Afdeling 
      18:30 LTC De Kalkwijck 1 - Sleen 1 Gemengd dubbel 17+ 1e klasse

         
      12-05-201812-05-20185e dag Voorjaarscompetitie zaterdag

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Thuis

       
       Tijd Afdeling 
        L.T.C. De Kalkwijck 1 De Stirum 3 Heren 3e klasse afdeling 2 
        L.T.C. De Kalkwijck 1  Kolham 1 Heren 4e klasse afdeling 5
        L.T.C. De Kalkwijck 1  - De Stirum 2 Gemengd 35+ 2e klasse

      Uit

      Tijd Afdeling
      Rackem 1 - LTC De Kalkwijck 1 Heren 35+ 2e klasse afdeling 1
      Siddeburen 1 LTC De Kalkwijck 2 Heren 35+ 3e klasse afdeling 1
        AYR 1  LTC De Kalkwijck 1  Gemengd dubbel 17+ 3e klasse 
         
      13-05-201813-05-20185e dag Voorjaarscompetitie zondag

      Thuis

      Tijd Afdeling
      Aanwezig / spelen
      09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 2 -  Cream Crackers 4 Gemengd Zondag - 4e klasse 
      09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 3 De Stirum 1 Gemengd Zondag - 6e klasse
      09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 1  Haren 1 Groen 1- Afdeling 001

      Uit

      Tijd  Afdeling
      Aanwezig / spelen
      09:30 / 10:00 Cream Crackers 5 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd Zondag – 4e klasse
      09:30 / 10:00 Nieuwe Pekela 2 - LTC De Kalkwijck 3  Heren Zondag - 7e klasse
      10:00 / 10:30 NOHN 1 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd 11 t/m 17 2e klasse 
      0 Haren 1 LTC De Kalkwijck 1  Groen 2 - Afdeling 007 
         
      14-05-201814-05-20185e dag Voorjaarscompetitie maandag

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 maandag Hele dag Heren dubbel 50+

      Thuis

       Tijd Afdeling
      Aanwezig / start         
      12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 2 - Clias 1 1e klasse afdeling 2
      12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 3 - Cream Crackers 1 2e klasse afdeling 2
      12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 6 - Siddeburen 2 3e klasse afdeling 2

      Uit

       Tijd Afdeling
      Aanwezig / start        
      09:30 / 10:00 De Hertenkamp 1 - LTC De Kalkwijck 1 Hoodklasse Afdeling 1
      12:30 / 13:00 Cream Crackers 4 LTC De Kalkwijck 4  3e klasse afdeling 1
      12:30 / 13:00 Veendam 3 LTC De Kalkwijck 5 3e klasse afdeling 3 

         
      14-05-201814-05-2018ladies morning 09:00  
      16-05-201816-05-2018Racket / Tos avond 19:00  
      17-05-201817-05-20185e dag Voorjaarscompetitie donderdag

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Thuis

      Tijd Afdeling 
      Aanwezig / start        
      09:00 / 09:30 LTC De Kalkwijck 1 Zuidlaren 1 Dames dubbel 17+ Hoofdklasse
      09:00 / 09:30 LTC De Kalkwijck 2  Nienoord 1 Dames dubbel 17+ 1e klasse

      09:30  
      17-05-201817-05-2018V&W Competitie avond
      Heren Dubbel
      Team 
      Heren 1  Muntendam 1 - Kalkwijck 1 Uit
      Heren 2  Kalkwijck 2 - Oude Pekela 2 Thuis
      Heren 3  Kalkwijck 3 Muntendam 2 Thuis
      Gemengd Dubbel
      Team 
      Gemengd 1 Kalkwijck 1 Veendam 1 Thuis
      Gemengd 2  Stirum 1 Kalkwijck 2 Uit

      19:00  
      18-05-201818-05-20185e dag Voorjaarscompetitie Vrijdagavond

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Thuis

       Tijd Afdeling 
      18:30 LTC De Kalkwijck 1 - TCO Oosterwolde 1 Gemengd dubbel 17+ 1e klasse

         
      21-05-201821-05-2018ladies morning 09:00  
      23-05-201823-05-2018Racket / Tos avond 19:00  
      24-05-201824-05-20186e dag Voorjaarscompetitie donderdag

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Uit

      Tijd Afdeling 
      Aanwezig / Start        
      09:00 / 09:30 Groninger LTB 1 LTC De Kalkwijck 1 Dames dubbel 17+ Hoofdklasse
      09:00 / 09:30 Westerbork 1  - LTC De Kalkwijck 2  Dames dubbel 17+ 1e klasse

      Speellocatie (Groninger LTB)

      Vorenkamp

      De Savornin Lohmanlaan 52
      9722 HJ GRONINGEN
      Nederland

        • Gravel
                            
        Speellocatie (Westerbork)

        De beperkte slag

        Homaat 1
        9431 MK WESTERBORK
        Nederland

          • Tenniskidsbaan
          • Roodzand Kunstgras
          09:30  
          24-05-201824-05-2018V&W Competitie avond
          Heren Dubbel
          Team 
          Heren 1  Nieuwe Pekela 1 - Kalkwijck 1 Uit
          Heren 2  Kalkwijck 2 - Oude Pekela 1 Thuis
          Heren 3  Stirum 1 Kalkwijck 3 Uit
          Gemengd Dubbel
          Team 
          Gemengd 1 Stirum 2 Kalkwijck 1 Uit
          Gemengd 2  Kalkwijck 2 Veendam 2 Thuis

          19:00  
          25-05-201825-05-20186e dag Voorjaarscompetitie Vrijdagavond

          Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

          Uit

           Tijd Afdeling 
          18:30 Ten Boer 1 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd dubbel 17+ 1e klasse
          Speellocatie

          T.C.T.B.

          Gaykingastraat 19 a
          9791 CE TEN BOER
          Nederland

            • Kunstgras
               
            26-05-201826-05-20186e dag Voorjaarscompetitie zaterdag

            Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

            Thuis

             
             Tijd Afdeling 
              L.T.C. De Kalkwijck 1  Groninger LTB 1 Heren 35+ 2e klasse afdeling 1
              L.T.C. De Kalkwijck 2 Haren GN 1 Heren 35+ 3e klasse afdeling 1
              L.T.C. De Kalkwijck 1  - LEO 1 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse

            Uit

            Tijd Afdeling
              Cream Crackers 6  - LTC De Kalkwijck 1 Heren 3e klasse afdeling 2
              Sla Raak Winschoten 2 LTC De Kalkwijck 2 Heren 4e klasse afdeling 5
              Ter Apel 1  LTC De Kalkwijck 1  Gemengd 35+ 2e klasse 
               
            27-05-201827-05-20186e dag Voorjaarscompetitie zondag

            Thuis

            Tijd Afdeling
            Aanwezig / spelen
            09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 1 - Nienoord 1 Gemengd Zondag - 4e klasse 
            11:30 / 12:00 LTC De Kalkwijck 1  Cream Crackers 3 Heren Zondag - 7e Klasse 
            10:00 / 10:30 LTC De Kalkwijck 1  Veendam 1 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse 
            08:30 / 09:00 LTC De Kalkwijck 1  NOHN 1 Groen 2- Afdeling 007 

            Uit

            Tijd  Afdeling
            Aanwezig / spelen
              Veracket 4 - LTC De Kalkwijck 2 Gemengd Zondag – 4e klasse
            09:00 / 09:30 Coevorden 1 - LTC De Kalkwijck 3  Gemengd Zondag - 6e klasse
            -
            0 NOHN 1 LTC De Kalwkijck 1  Groen 1 - Afdeling 001 
               
            28-05-201828-05-20186e dag Voorjaarscompetitie maandag

            Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 maandag Hele dag Heren dubbel 50+

            Thuis

             Tijd Afdeling
            Aanwezig / start        
            12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 1 - Leo 1 Hoofdklasse afdeling 1
            12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 4 - Nienoord 3 3e klasse afdeling 1
            12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 5 - DOS Bellingwolde 2 3e klasse afdeling 3

            Uit

             Tijd Afdeling
            Aanwezig / start
            09:30 / 10:00 De Weide 1 - LTC De Kalkwijck 2 1e klasse Afdeling 2
            09:30 / 10:00 Emmen 1 LTC De Kalkwijck 3  2e klasse afdeling 2
            12:30 / 13:00
            Cream Crackers 3 LTC De Kalkwijck 6 3e klasse afdeling 2 

               
            28-05-201828-05-2018ladies morning 09:00  
            30-05-201830-05-2018Racket / Tos avond 19:00  
            31-05-201831-05-20187e dag Voorjaarscompetitie donderdag

            Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

            Thuis

            Tijd Afdeling 
            Aanwezig / Start        
            09:00 / 09:30 LTC De Kalkwijck 1 De Stirum 1 Dames dubbel 17+ Hoofdklasse
            09:00 / 09:30 LTC De Kalkwijck 2  De Woldmeppers Dames dubbel 17+ 1e klasse

            09:30  
            31-05-201831-05-2018V&W Competitie avond
            Heren Dubbel
            Team 
            Heren 1  Kalkwijck 1 - Kalkwijck 2 Thuis
            Heren 2  Kalkwijck 1 - Kalkwijck 2 Uit 
            Heren 3  Kalkwijck 3 WTC 1 Thuis 
            Gemengd Dubbel
            Team 
            Gemengd 1 Kalkwijck 1 Veendam 1 Thuis
            Gemengd 2  Stirum 2 Kalkwijck 2 Uit

            19:00  
            01-06-201801-06-20187e dag Voorjaarscompetitie Vrijdagavond

            Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

            Thuis

             Tijd Afdeling 
            18:30 LTC De Kalkwijck 1 - Gorredijk 2 Gemengd dubbel 17+ 1e klasse

               
            02-06-201802-06-20187e dag Voorjaarscompetitie zaterdag

            Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

            Thuis

             
             Tijd Afdeling 
              L.T.C. De Kalkwijck 1 Groninger LTB 8 Heren 3e klasse afdeling 2 
              L.T.C. De Kalkwijck 2 Veendam 5 Heren 4e klasse afdeling 5
              L.T.C. De Kalkwijck 2  - Nienoord 3 Heren 35+ 3e klasse afdeling 1

            Uit

            Tijd Afdeling
              'T Fivelveld 1 - LTC De Kalkwijck 1 Heren 35+ 2e klasse afdeling 1

            Nienoord 1 LTC De Kalkwijck 1 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse
             09:00 Borger 1  LTC De Klkwijck 1  Gemengd 35+ 2e Klasse 
               
            03-06-201803-06-20187e dag Voorjaarscompetitie zondag

            Thuis

            Tijd Afdeling
            Aanwezig / spelen        
            09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 1 - Veracket 6 Gemengd Zondag - 4e klasse 
            10:00 / 10:30 LTC De Kalkwijck 3 Ready Scheemda 1 Gemengd Zondag - 6e klasse
            11:30 / 12:00 LTC De Kalkwijck 1 De Bosbaan Stedum1 Heren Zondag - 7e klasse
            08:30 / 09:00 LTC De Kalkwijck 1  Ten Boer 1 Groen 1- Afdeling 001

            Uit

            Tijd  Afdeling
            Aanwezig / Spelen        
            11:00 / 11:30 NOHN 1 - LTC De Kalkwijck 2 Gemengd Zondag – 4e klasse
              Haren GN 1 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd 11 t/m 17 2e klasse
            -
              GLTB 2 LTC De Kalkwijck 1  Groen 2 - Afdeling 007 
               
            04-06-201804-06-20186e dag Voorjaarscompetitie maandag

            Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 maandag Hele dag Heren dubbel 50+

            Thuis

             Tijd Afdeling
            Aanwezig / start        
            12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 2 - Bargeres 2 1e klasse afdeling 2
            12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 4 - Lydensee 1 3e klasse afdeling 1
            -

            Uit

             Tijd Afdeling
            Aanwezig / start        
              Haren GN 1 - LTC De Kalkwijck 1 Hoodklasse Afdeling 1
            10:30 / 11:00 Kolham 1 LTC De Kalkwijck 3 2e klasse afdeling 2
            12:30 / 13:00
            Delfzijl 2 LTC De Kalkwijck 6 3e klasse afdeling 3 

               
            04-06-201804-06-2018ladies morning 09:00  
            07-06-201807-06-2018V&W Competitie avond
            Heren Dubbel
            Team 
            Heren 1  Kalkwijck 1 - Uneswido Thuis
            Heren 2  Kalkwijck 2 - Nieuwe Pekela 1 Thuis
            Heren 3  Kalkwijck 3 Tact 1 Thuis 
            Gemengd Dubbel
            Team 
            Gemengd 1 NOHN 1  Veendam 1 Uit 
            Gemengd 2  Kalkwijck 2 Uneswido 1 Thuis 

            19:00  
            10-06-201810-06-2018World Tour Rood / Oranje
            Rood 1   8:45  TC Ten Boer
            Oranje 2   8:45 Amor Beerta
               
            11-06-201811-06-2018ladies morning 09:00  
            17-06-201817-06-2018World Tour Rood / Oranje
            Rood 1   8:45  LTC De Kalkwijck
            Oranje 2   8:45 TSH Haren
               
            18-06-201818-06-2018ladies morning 09:00  
            24-06-201824-06-2018World Tour Rood / Oranje
            Rood 1   8:45  TC Veendam
            Oranje 2   8:45 TC Annen
               
            25-06-201825-06-2018ladies morning 09:00  
            26-06-201826-06-2018aardbeientoernooi 09:30  
            01-07-201801-07-2018World Tour Rood / Oranje
            Rood 1   8:45  TIOD Nieuwwolda
            Oranje 2   8:45 LTC NOHN Sappemeer
               
            02-07-201802-07-2018ladies morning 09:00  
            09-07-201809-07-2018ladies morning 09:00  
            16-07-201816-07-2018ladies morning 09:00  
            23-07-201823-07-2018ladies morning 09:00  
            30-07-201830-07-2018ladies morning 09:00  
            06-08-201806-08-2018ladies morning 09:00  
            13-08-201819-08-2018WerkmaX 9e Kalkwijck Open 2018    
            13-08-201813-08-2018ladies morning 09:00  
            20-08-201820-08-2018ladies morning 09:00  
            20-08-201820-08-2018Herfstcompetitie 13:00  
            27-08-201827-08-2018ladies morning 09:00  
            27-08-201827-08-2018Herfstcompetitie 13:00  
            03-09-201803-09-2018ladies morning 09:00  
            03-09-201803-09-2018Herfstcompetitie 13:00  
            10-09-201810-09-2018ladies morning 09:00  
            10-09-201810-09-2018Herfstcompetitie 13:00  
            17-09-201817-09-2018ladies morning 09:00  
            17-09-201817-09-2018Herfstcompetitie 13:00  
            21-09-201821-09-2018Senior Plus toernooi 09:45  

            Ogenblik a.u.b. ...