Evenementenoverzicht

Evenementen 2017

-- Geen vermeldingen --

Evenementen 2018

BegindatumEinddatumNaamOmschrijvingAanvangBlikvanger-afbeeldingDeelname
24-05-201824-05-20186e dag Voorjaarscompetitie donderdag

Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

Uit

Tijd Afdeling 
Aanwezig / Start        
09:00 / 09:30 Groninger LTB 1 LTC De Kalkwijck 1 Dames dubbel 17+ Hoofdklasse
09:00 / 09:30 Westerbork 1  - LTC De Kalkwijck 2  Dames dubbel 17+ 1e klasse

Speellocatie (Groninger LTB)

Vorenkamp

De Savornin Lohmanlaan 52
9722 HJ GRONINGEN
Nederland

    • Gravel
                        
    Speellocatie (Westerbork)

    De beperkte slag

    Homaat 1
    9431 MK WESTERBORK
    Nederland

      • Tenniskidsbaan
      • Roodzand Kunstgras
      09:30  
      24-05-201824-05-2018V&W Competitie avond
      Heren Dubbel
      Team 
      Heren 1  Nieuwe Pekela 1 - Kalkwijck 1 Uit
      Heren 2  Kalkwijck 2 - Oude Pekela 1 Thuis
      Heren 3  Stirum 1 Kalkwijck 3 Uit
      Gemengd Dubbel
      Team 
      Gemengd 1 Stirum 2 Kalkwijck 1 Uit
      Gemengd 2  Kalkwijck 2 Veendam 2 Thuis

      19:00  
      25-05-201825-05-20186e dag Voorjaarscompetitie Vrijdagavond

      Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

      Uit

       Tijd Afdeling 
      18:30 Ten Boer 1 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd dubbel 17+ 1e klasse
      Speellocatie

      T.C.T.B.

      Gaykingastraat 19 a
      9791 CE TEN BOER
      Nederland

        • Kunstgras
           
        26-05-201826-05-20186e dag Voorjaarscompetitie zaterdag

        Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

        Thuis

         
         Tijd Afdeling 
          L.T.C. De Kalkwijck 1  Groninger LTB 1 Heren 35+ 2e klasse afdeling 1
          L.T.C. De Kalkwijck 2 Haren GN 1 Heren 35+ 3e klasse afdeling 1
          L.T.C. De Kalkwijck 1  - LEO 1 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse

        Uit

        Tijd Afdeling
          Cream Crackers 6  - LTC De Kalkwijck 1 Heren 3e klasse afdeling 2
          Sla Raak Winschoten 2 LTC De Kalkwijck 2 Heren 4e klasse afdeling 5
          Ter Apel 1  LTC De Kalkwijck 1  Gemengd 35+ 2e klasse 
           
        27-05-201827-05-20186e dag Voorjaarscompetitie zondag

        Thuis

        Tijd Afdeling
        Aanwezig / spelen
        09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 1 - Nienoord 1 Gemengd Zondag - 4e klasse 
        11:30 / 12:00 LTC De Kalkwijck 1  Cream Crackers 3 Heren Zondag - 7e Klasse 
        10:00 / 10:30 LTC De Kalkwijck 1  Veendam 1 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse 
        08:30 / 09:00 LTC De Kalkwijck 1  NOHN 1 Groen 2- Afdeling 007 

        Uit

        Tijd  Afdeling
        Aanwezig / spelen
          Veracket 4 - LTC De Kalkwijck 2 Gemengd Zondag – 4e klasse
        09:00 / 09:30 Coevorden 1 - LTC De Kalkwijck 3  Gemengd Zondag - 6e klasse
        -
        0 NOHN 1 LTC De Kalwkijck 1  Groen 1 - Afdeling 001 
           
        28-05-201828-05-20186e dag Voorjaarscompetitie maandag

        Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 maandag Hele dag Heren dubbel 50+

        Thuis

         Tijd Afdeling
        Aanwezig / start        
        12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 1 - Leo 1 Hoofdklasse afdeling 1
        12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 4 - Nienoord 3 3e klasse afdeling 1
        12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 5 - DOS Bellingwolde 2 3e klasse afdeling 3

        Uit

         Tijd Afdeling
        Aanwezig / start
        09:30 / 10:00 De Weide 1 - LTC De Kalkwijck 2 1e klasse Afdeling 2
        09:30 / 10:00 Emmen 1 LTC De Kalkwijck 3  2e klasse afdeling 2
        12:30 / 13:00
        Cream Crackers 3 LTC De Kalkwijck 6 3e klasse afdeling 2 

           
        28-05-201828-05-2018ladies morning 09:00  
        30-05-201830-05-2018Racket / Tos avond 19:00  
        31-05-201831-05-20187e dag Voorjaarscompetitie donderdag

        Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

        Thuis

        Tijd Afdeling 
        Aanwezig / Start        
        09:00 / 09:30 LTC De Kalkwijck 1 De Stirum 1 Dames dubbel 17+ Hoofdklasse
        09:00 / 09:30 LTC De Kalkwijck 2  De Woldmeppers Dames dubbel 17+ 1e klasse

        09:30  
        31-05-201831-05-2018V&W Competitie avond
        Heren Dubbel
        Team 
        Heren 1  Kalkwijck 1 - Kalkwijck 2 Thuis
        Heren 2  Kalkwijck 1 - Kalkwijck 2 Uit 
        Heren 3  Kalkwijck 3 WTC 1 Thuis 
        Gemengd Dubbel
        Team 
        Gemengd 1 Kalkwijck 1 Veendam 1 Thuis
        Gemengd 2  Stirum 2 Kalkwijck 2 Uit

        19:00  
        01-06-201801-06-20187e dag Voorjaarscompetitie Vrijdagavond

        Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

        Thuis

         Tijd Afdeling 
        18:30 LTC De Kalkwijck 1 - Gorredijk 2 Gemengd dubbel 17+ 1e klasse

           
        02-06-201802-06-20187e dag Voorjaarscompetitie zaterdag

        Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018

        Thuis

         
         Tijd Afdeling 
          L.T.C. De Kalkwijck 1 Groninger LTB 8 Heren 3e klasse afdeling 2 
          L.T.C. De Kalkwijck 2 Veendam 5 Heren 4e klasse afdeling 5
          L.T.C. De Kalkwijck 2  - Nienoord 3 Heren 35+ 3e klasse afdeling 1

        Uit

        Tijd Afdeling
          'T Fivelveld 1 - LTC De Kalkwijck 1 Heren 35+ 2e klasse afdeling 1

        Nienoord 1 LTC De Kalkwijck 1 Gemengd dubbel 17+ 3e klasse
         09:00 Borger 1  LTC De Klkwijck 1  Gemengd 35+ 2e Klasse 
           
        03-06-201803-06-20187e dag Voorjaarscompetitie zondag

        Thuis

        Tijd Afdeling
        Aanwezig / spelen        
        09:30 / 10:00 LTC De Kalkwijck 1 - Veracket 6 Gemengd Zondag - 4e klasse 
        10:00 / 10:30 LTC De Kalkwijck 3 Ready Scheemda 1 Gemengd Zondag - 6e klasse
        11:30 / 12:00 LTC De Kalkwijck 1 De Bosbaan Stedum1 Heren Zondag - 7e klasse
        08:30 / 09:00 LTC De Kalkwijck 1  Ten Boer 1 Groen 1- Afdeling 001

        Uit

        Tijd  Afdeling
        Aanwezig / Spelen        
        11:00 / 11:30 NOHN 1 - LTC De Kalkwijck 2 Gemengd Zondag – 4e klasse
          Haren GN 1 - LTC De Kalkwijck 1 Gemengd 11 t/m 17 2e klasse
        -
          GLTB 2 LTC De Kalkwijck 1  Groen 2 - Afdeling 007 
           
        04-06-201804-06-20186e dag Voorjaarscompetitie maandag

        Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 maandag Hele dag Heren dubbel 50+

        Thuis

         Tijd Afdeling
        Aanwezig / start        
        12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 2 - Bargeres 2 1e klasse afdeling 2
        12:30 / 13:00 LTC De Kalkwijck 4 - Lydensee 1 3e klasse afdeling 1
        -

        Uit

         Tijd Afdeling
        Aanwezig / start        
          Haren GN 1 - LTC De Kalkwijck 1 Hoodklasse Afdeling 1
        10:30 / 11:00 Kolham 1 LTC De Kalkwijck 3 2e klasse afdeling 2
        12:30 / 13:00
        Delfzijl 2 LTC De Kalkwijck 6 3e klasse afdeling 3 

           
        04-06-201804-06-2018ladies morning 09:00  
        07-06-201807-06-2018V&W Competitie avond
        Heren Dubbel
        Team 
        Heren 1  Kalkwijck 1 - Uneswido Thuis
        Heren 2  Kalkwijck 2 - Nieuwe Pekela 1 Thuis
        Heren 3  Kalkwijck 3 Tact 1 Thuis 
        Gemengd Dubbel
        Team 
        Gemengd 1 NOHN 1  Veendam 1 Uit 
        Gemengd 2  Kalkwijck 2 Uneswido 1 Thuis 

        19:00  
        10-06-201810-06-2018World Tour Rood / Oranje
        Rood 1   8:45  TC Ten Boer
        Oranje 2   8:45 Amor Beerta
           
        11-06-201811-06-2018ladies morning 09:00  
        17-06-201817-06-2018World Tour Rood / Oranje
        Rood 1   8:45  LTC De Kalkwijck
        Oranje 2   8:45 TSH Haren
           
        18-06-201818-06-2018ladies morning 09:00  
        24-06-201824-06-2018World Tour Rood / Oranje
        Rood 1   8:45  TC Veendam
        Oranje 2   8:45 TC Annen
           
        25-06-201825-06-2018ladies morning 09:00  
        26-06-201826-06-2018aardbeientoernooi 09:30  
        01-07-201801-07-2018World Tour Rood / Oranje
        Rood 1   8:45  TIOD Nieuwwolda
        Oranje 2   8:45 LTC NOHN Sappemeer
           
        02-07-201802-07-2018ladies morning 09:00  
        09-07-201809-07-2018ladies morning 09:00  
        16-07-201816-07-2018ladies morning 09:00  
        23-07-201823-07-2018ladies morning 09:00  
        30-07-201830-07-2018ladies morning 09:00  
        06-08-201806-08-2018ladies morning 09:00  
        13-08-201819-08-2018WerkmaX 9e Kalkwijck Open 2018    
        13-08-201813-08-2018ladies morning 09:00  
        20-08-201820-08-2018ladies morning 09:00  
        20-08-201820-08-2018Herfstcompetitie 13:00  
        27-08-201827-08-2018ladies morning 09:00  
        27-08-201827-08-2018Herfstcompetitie 13:00  
        03-09-201803-09-2018ladies morning 09:00  
        03-09-201803-09-2018Herfstcompetitie 13:00  
        10-09-201810-09-2018ladies morning 09:00  
        10-09-201810-09-2018Herfstcompetitie 13:00  
        17-09-201817-09-2018ladies morning 09:00  
        17-09-201817-09-2018Herfstcompetitie 13:00  
        21-09-201821-09-2018Senior Plus toernooi 09:45  

        Ogenblik a.u.b. ...