Evenementenoverzicht

Evenementen 2017

BegindatumEinddatumNaamOmschrijvingAanvangBlikvanger-afbeeldingDeelname
27-10-201827-10-2018Indoor tennis avondOp gave op de lijst in de kantine.19:00  

Evenementen 2018

BegindatumEinddatumNaamOmschrijvingAanvangBlikvanger-afbeeldingDeelname
09-09-201823-09-2018Clubkampioenschappen enkel & dubbel

Van zondag 9 september t/m zondag 23 september worden de clubkampioenschappen enkels en dubbel gespeeld

de planning is te vinden op toernooi.nl

          

   
22-09-201822-09-2018Dag 2 najaars competitie zaterdag (T)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

13:00 LTC De Kalkwijck 1 - Wedde 1

13:00  
23-09-201823-09-2018KNLTB najaar World tour 2018

Locatie: TC Veendam (Veendam)    Rood 2 - Afdeling 2 - Periode 1


 LTC De Kalkwiijck 1 

Locatie: LTC De Kalkwijck               Oranje 1 - Afdeling 4 - Periode 1

09:00 LTC De Kalkwijck 1 

Locatie: Tiolo (Meeden)                   Oranje 2 - Afdeling 5 - Periode 1

9:00 

LTC De Kalkwijck 2

Locatie: GLTB (Groningen)             Oranje 2 - Afdeling 16 - Periode 1

09:00  De Kalkwijck 1 

 

09:00  
23-09-201823-09-2018Dag 2 najaars competitie Zondag

Uit

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

10:00 Stadskanaal 1 - LTC De Kalkwijck 1

Gemengd Zondag – 1e klasse – Afdeling 4

10:00 Hoogkerk 1 - LTC De Kalkwijck 1

Groen - Groen 2 - Afdeling 14

09:00 NOHN 1 - Kalkwijck 1

10:00  
26-09-201826-09-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond B
Wedstrijdoverzicht van woensdag 26 september 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Art Studio Bambeeldend
-
Dekens Groep Bv
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule B
Tandartspraktijk Bocht Oosterdiep
-
Healthy Dinner Spy
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule B
Nam 1
-
Tehado Engineering
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Kampen 2
-
Van Dijk
18:00  
26-09-201826-09-2018Racket / Tos avond 19:00  
28-09-201828-09-2018Dag 3 najaars competitie Vrijdag (U)

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 44

19:00 TIOLO 1 - LTC De Kalkwijck 1

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 80

19:00 Veendam 1 - LTC De Kalkwijck 2

19:00  
29-09-201829-09-2018Dag 3 najaars competitie zaterdag (U)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

11:00 ODIVIA Eenrum 1 - LTC De Kalkwijck 1

13:00  
30-09-201830-09-2018KNLTB najaar World tour 2018

Locatie: T.V. Glimmen (Glimmen)    Rood 2 - Afdeling 2 - Periode 1

09:30
 LTC De Kalkwiijck 1 

Locatie: Tiolo (Meeden)                      Oranje 1 - Afdeling 4 - Periode 1

00:00 LTC De Kalkwijck 1 

Locatie: T.C. Veendam (Veendam)     Oranje 2 - Afdeling 5 - Periode 1

9:00 

LTC De Kalkwijck 2

Locatie: Zuidlaarder T.C. (Zuidlaren)     Oranje 2 - Afdeling 16 - Periode 1

09:00  De Kalkwijck 1 

 

09:00  
30-09-201830-09-2018Dag 3 najaars competitie Zondag

Thuis

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

10:00 LTC De Kalkwijck 1 - AYR 1

Gemengd Zondag – 1e klasse – Afdeling 4

10:30 LTC De Kalkwijck 1 - Bargeres 1

Groen - Groen 2 - Afdeling 14

09:00 Kalkwijck 1 - Veendam 3

10:00  
03-10-201803-10-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond A
Wedstrijdoverzicht van woensdag 3 oktober 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kalkwijck 1
-
Sportinn Nijeboer
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule A
Lubbers Agf
-
Stadshart Fysio
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule A
Alders Makelaars
-
Solid Air Nijburg Luchttechniek
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kampen 1
-
Wasserij Klein
18:00  
03-10-201803-10-2018Racket / Tos avond 19:00  
05-10-201805-10-2018Dag 4 najaars competitie Vrijdag (T)

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 44

19:00 LTC De Kalkwijck 1 - AYR 1

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 80

19:00 LTC De Kalkwijck 2 - Groninger LTB 7

19:00  
06-10-201806-10-2018Dag 4 najaars competitie zaterdag (T)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

13:00 LTC De Kalkwijck 1 - De Marsch 2

13:00  
07-10-201807-10-2018Dag 4 najaars competitie Zondag

Uit

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

09:30 Groninger LTB 2 - LTC De Kalkwijck 1

Gemengd Zondag – 1e klasse – Afdeling 4

12:00 Groninger LTB  1 - LTC De Kalkwijck 1

Groen - Groen 2 - Afdeling 14

10:00 Stadskanaal 1 - Kalkwijck 1

10:00  
10-10-201810-10-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond B
Wedstrijdoverzicht van woensdag 10 oktober 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Tehado Engineering
-
Healthy Dinner Spy
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule B
Art Studio Bambeeldend
-
Kampen 2
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule B
Dekens Groep Bv
-
Van Dijk
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Nam 1
-
Tandartspraktijk Bocht Oosterdiep
18:00  
10-10-201810-10-2018Racket / Tos avond 19:00  
12-10-201812-10-2018Dag 5 najaars competitie Vrijdag

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 44

19:00 Haren GN 2 - LTC De Kalkwijck 1

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 80

19:00 LTC De Kalkwijck 2 - Borger 3

19:00  
14-10-201814-10-2018Dag 5 najaars competitie Zondag

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

10:00 LTC De Kalkwijck 1 - Appelscha 1

Gemengd Zondag – 1e klasse – Afdeling 4

10:00 LTC De Kalkwijck 1 - Hoogkerk 1

Groen - Groen 2 - Afdeling 14

09:00 Kalkwijck 1 - Zuidlaren 3

09:00  
17-10-201817-10-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond A
Wedstrijdoverzicht van woensdag 17 oktober 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Alders Makelaars
-
Wasserij Klein
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kampen 1
-
Solid Air Nijburg Luchttechniek
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule A
Sportinn Nijeboer
-
Stadshart Fysio
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kalkwijck 1
-
Lubbers Agf
18:00  
17-10-201817-10-2018Racket / Tos avond 19:00  
19-10-201819-10-2018Dag 6 najaars competitie Vrijdag (T)

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 44

19:00 LTC De Kalkwijck 1 - Ten Boer 1

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 80

19:00 LTC De Kalkwijck 2 - Veendam 2

19:00  
20-10-201820-10-2018Dag 6 najaars competitie zaterdag (U)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

14:00 Bedum 1 - LTC De Kalkwijck 1

13:00  
21-10-201821-10-2018Dag 6 najaars competitie Zondag

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

10:00 De Hertenkamp 1 - LTC De Kalkwijck 1

Gemengd Zondag – 1e klasse – Afdeling 4

10:00 Bargeres 1 - Hoogkerk 1

Groen - Groen 2 - Afdeling 14

10:00 Ter Apel 1 - Kalkwijck 1

10:00  
24-10-201824-10-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond B
Wedstrijdoverzicht van woensdag 24 oktober 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Tandartspraktijk Bocht Oosterdiep
-
Van Dijk
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule B
Dekens Groep Bv
-
Nam 1
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule B
Kampen 2
-
Tehado Engineering
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Art Studio Bambeeldend
-
Healthy Dinner Spy
18:00  
24-10-201824-10-2018Racket / Tos avond 19:00  
26-10-201826-10-2018Dag 7 najaars competitie Vrijdag

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 44

19:00 LTC De Kalkwijck 1 - Zuidlaren 1

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 80

19:00 Groninger LTB 4 - LTC De Kalkwijck 2

19:00  
27-10-201827-10-2018Dag 7 najaars competitie zaterdag (T)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

13:00  LTC De Kalkwijck 1 - Amelte 1

13:00  
27-10-201827-10-2018Indoor tennis avondOp gave op de lijst in de kantine.19:00  
28-10-201828-10-2018Dag 7 najaars competitie Zondag

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

09:30 Groninger LTB 1 - LTC De Kalkwijck 1

Groen - Groen 2 - Afdeling 14

09:00 Kalkwijck 1 - Roden 1

09:30  
31-10-201831-10-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond A
Wedstrijdoverzicht van woensdag 31 oktober 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kampen 1
-
Stadshart Fysio
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule A
Alders Makelaars
-
Kalkwijck 1
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule A
Lubbers Agf
-
Wasserij Klein
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Solid Air Nijburg Luchttechniek
-
Sportinn Nijeboer
18:00  
07-11-201807-11-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond B
Wedstrijdoverzicht van woensdag 7 november 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Kampen 2
-
Nam 1
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule B
Van Dijk
-
Healthy Dinner Spy
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule B
Art Studio Bambeeldend
-
Tandartspraktijk Bocht Oosterdiep
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Dekens Groep Bv
-
Tehado Engineering
18:00  
14-11-201814-11-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond A
Wedstrijdoverzicht van woensdag 14 november 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kalkwijck 1
-
Solid Air Nijburg Luchttechniek
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule A
Lubbers Agf
-
Sportinn Nijeboer
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule A
Alders Makelaars
-
Kampen 1
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Stadshart Fysio
-
Wasserij Klein
18:00  
21-11-201821-11-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond B
Wedstrijdoverzicht van woensdag 21 november 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Dekens Groep Bv
-
Healthy Dinner Spy
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule B
Art Studio Bambeeldend
-
Tehado Engineering
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule B
Nam 1
-
Van Dijk
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Kampen 2
-
Tandartspraktijk Bocht Oosterdiep
18:00  
24-11-201824-11-2018Indoor tennis avondOp gave op de lijst in de kantine.19:00  
28-11-201828-11-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond A
Wedstrijdoverzicht van woensdag 28 november 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kampen 1
-
Lubbers Agf
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kalkwijck 1
-
Stadshart Fysio
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule A
Solid Air Nijburg Luchttechniek
-
Wasserij Klein
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Alders Makelaars
-
Sportinn Nijeboer
18:00  
05-12-201805-12-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond B
Wedstrijdoverzicht van woensdag 5 december 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Art Studio Bambeeldend
-
Nam 1
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule B
Kampen 2
-
Healthy Dinner Spy
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule B
Dekens Groep Bv
-
Tandartspraktijk Bocht Oosterdiep
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Tehado Engineering
-
Van Dijk
18:00  
12-12-201812-12-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond A
Wedstrijdoverzicht van woensdag 12 december 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Sportinn Nijeboer
-
Wasserij Klein
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule A
Alders Makelaars
-
Lubbers Agf
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule A
Solid Air Nijburg Luchttechniek
-
Stadshart Fysio
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule A
Kalkwijck 1
-
Kampen 1
18:00  
15-12-201815-12-2018Indoor tennis avondOp gave op de lijst in de kantine.19:00  
19-12-201819-12-2018Bedrijvencompetitie-woensdagavond B
Wedstrijdoverzicht van woensdag 19 december 2018
Tijdstip Schema
18:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Tandartspraktijk Bocht Oosterdiep
-
Tehado Engineering
19:20 Woensdag - 1e Helft Poule B
Art Studio Bambeeldend
-
Van Dijk
20:40 Woensdag - 1e Helft Poule B
Dekens Groep Bv
-
Kampen 2
22:00 Woensdag - 1e Helft Poule B
Nam 1
-
Healthy Dinner Spy
18:00  

Ogenblik a.u.b. ...