Heren 2 Maandag

1e klasse Heren Dubbel 50+ Maandag

5e in poule 1e klasse Heren Dubbel 50+ Maandag
Bekijk spelers

Uitslag

Maandag 3 juni
2
EMMEN 1
2
DE MARSCH 1
1
DE KALKWIJCK 2
3
DE HERTENKAMP 1
4
T WOLD 1
0
HONNI SOIT 1
Maandag 27 mei
3
HAVELTE 1
1
DE HERTENKAMP 1
1
EMMEN 1
3
HONNI SOIT 1
2
DE MARSCH 1
2
T WOLD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 1e klasse Heren Dubbel 50+ Maandag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HERTENKAMP 16321141014
2.EMMEN 16222141014
3.HAVELTE 16321131113
4.HONNI SOIT 16222121212
5.DE KALKWIJCK 26051111311
6.T WOLD 16132111311
7.DE MARSCH 160429159

Spelers (6)