Dames 2 vrijdag avond

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 10 mei
4
DE WILP 1
0
CREAM CRACKERS 6
3
GRONINGER LTB 3
1
DE KALKWIJCK 2
0
TEN BOER 1
4
PEIZE 2
Vrijdag 3 mei
1
TEN BOER 1
3
DE KALKWIJCK 2
1
GRONINGER LTB 3
3
PEIZE 2

Wedstrijdschema

Vrijdag avond dames dubbel 2
T.V. Peize 2
Thuis
24-05-2024 19:00
Nr. 14090070
Baansoort: Gravel
G.L.T.V. Cream Crackers 6
Vrijdag avond dames dubbel 2
Uit
07-06-2024 19:30
Nr. 14108644
Baansoort: Gravel

Poule stand (4e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE WILP 1330011111
2.PEIZE 23210939
3.CREAM CRACKERS 63111666
4.DE KALKWIJCK 23102575
5.GRONINGER LTB 33102484
6.TEN BOER 130031111

Spelers (5)