September 2022
Woensdag 28 september
18:00

Bedrijven Tennis Poule B

Tennis hal

18:00 Agrarisch Prins - Huiswerkbegeleiding Hoogezand 19:20 Dekens Groep Bv - Nam 1 20:40 Havenga Bouw - Lopjj.Inc 22:00 Jobpersoneel - Kielzog

19:00 – 23:00

Toss avond 4 banen afgehangen.

Buiten banen

Info Johan Renkema.

Vrijdag 30 september
08:30 – 10:30

old gentlemen morning

Buiten banen

Vrijdag morgen old gentlemen tennis morgen 8:30 tot ongeveer 10:30.

19:00 – 23:30

KNLTB najaarscompetitie 2022 (3 teams thuis)

Buiten banen

Dames dubbel 1, Gemend dubbel 2 en heren 1 thuis

Oktober 2022
Zaterdag 1 oktober
13:00 – 17:30

KNLTB najaarscompetitie 2022 (1 teams thuis)

Buiten banen

Gemend dubbel 1 thuis

Dinsdag 4 oktober
08:30 – 10:30

old gentlemen morning

Buiten banen

Dinsdag morgen old gentlemen tennis morgen. start 8:30 tot ongeveer 10:30.

Woensdag 5 oktober
18:00

Bedrijven Tennis Poule A

Tennis hal

18:00 Kalkwijck 1 - Solid Air Nijburg Luchttechniek 19:20 Lubbers Agf - Tzn2 (Jack) 20:40 Blygold - Tzn 22:00 Heller Techniek - Stadshart Fysio

19:00 – 23:00

Toss avond 4 banen afgehangen.

Buiten banen

Info Johan Renkema.

Vrijdag 7 oktober
19:00 – 23:30

KNLTB najaarscompetitie 2022 (2 teams thuis)

Buiten banen
Zaterdag 8 oktober
13:00 – 17:30

KNLTB najaarscompetitie 2022 (1 teams thuis)

Buiten banen
19:00

Pubquiz

Clubhuis
Maandag 10 oktober
13:00 – 17:30

KNLTB najaarscompetitie 2022 (1 teams thuis)

Buiten banen
Woensdag 12 oktober
18:00

Bedrijven Tennis Poule B

Tennis hal

18:00 Lopjj.Inc - NAM 1 19:20 Huiswerkbegeleiding Hoogezand - Kielzog 20:40 Agrarisch Prins - Jobpersoneel 22:00 Dekens Groep Bv - Havenga Bouw

Donderdag 13 oktober
09:30 – 14:00

KNLTB najaarscompetitie 2022 (1 teams thuis)

Buiten banen
Vrijdag 14 oktober
19:00 – 23:30

KNLTB najaarscompetitie 2022 (3 teams thuis)

Buiten banen
Zondag 16 oktober
10:00 – 15:00

KNLTB najaarscompetitie 2022 (2 teams thuis)

Buiten banen
Woensdag 19 oktober
18:00

Bedrijven Tennis Poule A

Tennis hal

18:00 Lubbers Agf - Tzn 19:20 Kalkwijck 1 - Stadshart Fysio 20:40 Heller Techniek - Solid Air Nijburg Luchttechniek 22:00 Blygold - Tzn2 (Jack)

Woensdag 26 oktober
18:00

Bedrijven Tennis Poule B

Tennis hal

18:00 Dekens Groep Bv - Kielzog 19:20 Havenga Bouw - Jobpersoneel 20:40 Huiswerkbegeleiding Hoogezand - NAM 1 22:00 Agrarisch Prins - Lopjj.Inc

November 2022
Woensdag 2 november
18:00

Bedrijven Tennis Poule A

Tennis hal

18:00 Heller Techniek - Tzn2 (Jack) 19:20 Blygold - Lubbers Agf 20:40 Solid Air Nijburg Luchttechniek - Stadshart Fysio 22:00 Kalkwijck 1 - Tzn

Woensdag 9 november
18:00

Bedrijven Tennis Poule B

Tennis hal

18:00 Jobpersoneel - NAM 1 19:20 Kielzog - Lopjj.Inc 20:40 Agrarisch Prins - Dekens Groep Bv 22:00 Havenga Bouw - Huiswerkbegeleiding Hoogezand

Woensdag 16 november
18:00

Bedrijven Tennis Poule A

Tennis hal

18:00 Lubbers Agf - Solid Air Nijburg Luchttechniek 19:20 Heller Techniek - Kalkwijck 1 20:40 Tzn - Tzn2 (Jack) 22:00 Blygold - Stadshart Fysio

Woensdag 23 november
18:00

Bedrijven Tennis Poule B

Tennis hal

18:00 Agrarisch Prins - Havenga Bouw 19:20 Huiswerkbegeleiding Hoogezand - Jobpersoneel 20:40 Dekens Groep Bv - Lopjj.Inc 22:00 Kielzog - NAM 1

Woensdag 30 november
18:00

Bedrijven Tennis Poule A

Tennis hal

18:00 Kalkwijck 1 - Tzn2 (Jack) 19:20 Lubbers Agf - Stadshart Fysio 20:40 Blygold - Solid Air Nijburg Luchttechniek 22:00 Heller Techniek - Tzn

December 2022
Woensdag 7 december
18:00

Bedrijven Tennis Poule B

Tennis hal

18:00 Dekens Groep Bv - Jobpersoneel 19:20 Agrarisch Prins - Kielzog 20:40 Havenga Bouw - NAM 1 22:00 Huiswerkbegeleiding Hoogezand - Lopjj.Inc

Woensdag 14 december
18:00

Bedrijven Tennis Poule A

Tennis hal

18:00 Blygold - Heller Techniek 19:20 Solid Air Nijburg Luchttechniek - Tzn 20:40 Stadshart Fysio - Tzn2 (Jack) 22:00 Kalkwijck 1 - Lubbers Agf

Woensdag 21 december
18:00

Bedrijven Tennis Poule B

Tennis hal

18:00 Havenga Bouw - Kielzog 19:20 Jobpersoneel - Lopjj.Inc 20:40 Dekens Groep Bv - Huiswerkbegeleiding Hoogezand 22:00 Agrarisch Prins - NAM 1