Heren 1 zaterdag 35+

2e klasse Heren 35+ Zaterdag

4e in poule 2e klasse Heren 35+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
4
ZUIDLAREN 1
2
HOOGEVEEN 1
1
AMELTE 1
5
WESTERBORK 1
5
NIENOORD 1
1
ZUIDLAREN 2
Zaterdag 25 mei
2
DE KALKWIJCK 1
4
HOOGEVEEN 1
5
AMELTE 1
1
ZUIDLAREN 2
4
WESTERBORK 1
2
NIENOORD 1
Zaterdag 18 mei
1
ZUIDLAREN 2
5
WESTERBORK 1
6
ZUIDLAREN 1
0
DE KALKWIJCK 1
5
NIENOORD 1
1
AMELTE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Heren 35+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOOGEVEEN 16501261026
2.ZUIDLAREN 16312231323
3.WESTERBORK 16411211521
4.DE KALKWIJCK 16312191719
5.NIENOORD 16303181818
6.AMELTE 16114132313
7.ZUIDLAREN 260066306

Spelers (4)