Heren 1 zaterdag najaar

5e klasse Heren 17+ Zaterdag

4e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.CREAM CRACKERS 4550025525
2.CREAM CRACKERS 55311171317
3.VAN STARKENBORGH 45104131713
4.DE KALKWIJCK 15113131713
5.ALOE 15212121812
6.VALTHERMOND 15113102010