Dames 1 vrijdag avond

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 10 mei
1
ZUIDLAREN 2
3
NIENOORD 2
4
WEST END 1
0
DE KALKWIJCK 1
3
GRONINGER LTB 2
1
CREAM CRACKERS 3
Vrijdag 3 mei
3
WEST END 1
1
GRONINGER LTB 2

Wedstrijdschema

Zuidlaarder T.C. 2
Vrijdag avond Dames dubbel 1
Uit
24-05-2024 19:00
Nr. 14124613
Baansoort: Gravel
Vrijdag avond Dames dubbel 1
T.C. Nienoord 2
Thuis
07-06-2024 19:00
Nr. 14134154
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WEST END 1440014214
2.GRONINGER LTB 24211979
3.CREAM CRACKERS 33111666
4.ZUIDLAREN 240135115
5.NIENOORD 22101353
6.DE KALKWIJCK 13012393

Spelers (5)