Heren 2 vrijdag avond

3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
1
WIJCHGELSHEIM 2
3
OUDE PEKELA 1
0
DE KALKWIJCK 2
4
DE STIRUM 1
Vrijdag 10 mei
0
CREAM CRACKERS 2
4
UNESWIDO 2
Vrijdag 3 mei
4
WIJCHGELSHEIM 2
0
DE KALKWIJCK 2

Wedstrijdschema

Vrijdag avond Heren dubbel 2
L.T.C. Oude Pekela 1
Thuis
24-05-2024 19:00
Nr. 14117419
Baansoort: Gravel
G.L.T.V. Cream Crackers 2
Vrijdag avond Heren dubbel 2
Uit
07-06-2024 19:30
Nr. 14111132
Baansoort: Gravel

Poule stand (5e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OUDE PEKELA 1330010210
2.DE STIRUM 13210939
3.WIJCHGELSHEIM 23111757
4.UNESWIDO 23111757
5.DE KALKWIJCK 230122102
6.CREAM CRACKERS 230031111

Spelers (5)