Heren 3 vrijdag avond

3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
3
WIJCHGELSHEIM 3
1
DE STIRUM 2
0
DE KALKWIJCK 3
4
UNESWIDO 1
4
GRONINGER LTB 2
0
HAREN GN 3
Vrijdag 31 mei
4
HAREN GN 3
0
DE STIRUM 2
Vrijdag 24 mei
0
DE STIRUM 2
4
DE KALKWIJCK 3
1
HAREN GN 3
3
WIJCHGELSHEIM 3
4
UNESWIDO 1
0
GRONINGER LTB 2
Vrijdag 17 mei
3
HAREN GN 3
1
DE KALKWIJCK 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.UNESWIDO 1550019119
2.GRONINGER LTB 2540116416
3.HAREN GN 352039119
4.WIJCHGELSHEIM 352128128
5.DE KALKWIJCK 351137137
6.DE STIRUM 250051191

Spelers (4)