Gemengd 1 vrijdag avond

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
4
DE KALKWIJCK 1
0
ZUIDLAREN 2
0
GRONINGER LTB 7
4
DE STIRUM 6
Vrijdag 26 april
2
HEFSHUIZEN 4
2
DE KALKWIJCK 1
1
DE STIRUM 6
3
KOLHAM 1
1
GRONINGER LTB 7
3
ZUIDLAREN 2

Wedstrijdschema

T.V. Kolham 1
Vrijdag avond Gemengd dubbel 1
Uit
31-05-2024 19:00
Nr. 14105805
Baansoort: Gravel
Vrijdag avond Gemengd dubbel 1
Groninger Lawn Tennis Bond 7
Thuis
14-06-2024 19:00
Nr. 14099667
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KALKWIJCK 13120848
2.KOLHAM 12200717
3.DE STIRUM 63111757
4.HEFSHUIZEN 42110626
5.ZUIDLAREN 23102393
6.GRONINGER LTB 730031111

Spelers (4)