Gemengd dubbel 1 zaterdag najaar

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZUIDLAREN 1541017317
2.DE KALKWIJCK 1541016416
3.BORGER 1530213713
4.DE MARSCH 251136146
5.GRONINGER LTB 151044164
6.HOOGKERK 350144164