Gemend 2 zaterdag 17+

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

3e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 mei
5
HAREN GN 2
0
SPR 1
4
VERACKET 1
1
GRONINGER LTB 2
3
DE KALKWIJCK 2
2
CREAM CRACKERS 3
0
WINSUM 1
5
CREAM CRACKERS 2
Zaterdag 11 mei
3
VERACKET 1
2
DE KALKWIJCK 2
5
CREAM CRACKERS 2
0
SPR 1
3
WINSUM 1
2
HAREN GN 2
1
GRONINGER LTB 2
4
CREAM CRACKERS 3

Wedstrijdschema

S.P.R. 1
Zaterdag gemengd 17 + 2
Uit
25-05-2024 09:00
Nr. 14118466
Baansoort: Overig
Tennis- en Squashclub Haren 2
Zaterdag gemengd 17 + 2
Uit
01-06-2024 13:30
Nr. 14118221
Baansoort: Gravel

Poule stand (3e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.CREAM CRACKERS 2550020520
2.VERACKET 1550019619
3.DE KALKWIJCK 25203121312
4.CREAM CRACKERS 35203121312
5.GRONINGER LTB 25302111411
6.HAREN GN 25104111411
7.WINSUM 15203101510
8.SPR 150055205

Spelers (6)