Zondag jeugd groen 1

Groen 1 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

7e in poule Groen 1 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 2 juni
5
CREAM CRACKERS 2
1
GRONINGER LTB 2
6
VAN STARKENBORGH 2
0
DE KALKWIJCK 1
5
WINSUM 1
1
CREAM CRACKERS 3
0
VEENDAM 1
6
REO 1
Zondag 26 mei
6
REO 1
0
WINSUM 1
0
DE KALKWIJCK 1
6
CREAM CRACKERS 2
6
VAN STARKENBORGH 2
0
GRONINGER LTB 2
2
VEENDAM 1
4
CREAM CRACKERS 3
Maandag 20 mei
6
WINSUM 1
0
VEENDAM 1
0
CREAM CRACKERS 3
6
REO 1
3
GRONINGER LTB 2
3
DE KALKWIJCK 1
2
CREAM CRACKERS 2
4
VAN STARKENBORGH 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Groen 1 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.REO 1770042042
2.VAN STARKENBORGH 27601321032
3.CREAM CRACKERS 27412281428
4.WINSUM 17412261626
5.GRONINGER LTB 27124132913
6.CREAM CRACKERS 37124113111
7.DE KALKWIJCK 170259339
8.VEENDAM 171067357